Переваги розгортання кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu

06.06.2024

Віднедавна Tanzu функціонує як підрозділ компанії Broadcom і продовжує працювати над розробкою своїх рішень та оптимізацією стратегії виходу на ринок. Платформа Tanzu допомагає клієнтам розробляти, керувати й оптимізувати масштабні програми в приватних і публічних хмарах, зосереджуючись на створенні кращого програмного забезпечення.

VMware Tanzu – комплекс програмних продуктів, що дозволяє створювати кластери Kubernetes в хмарних та локальних (on-premise) середовищах. Це дозволяє запускати контейнери на базі Tanzu безпосередньо в середовищі vSphere 7.0 (раніше відоме, як Project Pacific).

Автоматизований процес розгортання кластерів Kubernetes за допомогою порталу Cloud Director надає можливість подальшого налаштування середовища із використанням API-запитів та доступу до нього із застосуванням правил на мережевому рівні.

Основний функціонал у хмарному середовищі дозволяє швидко додати декілька worker-нод до існуючого кластера. Зазвичай, цього достатньо для користувача кластера, але Cloud API дозволяє додатково змінювати розмір кластера за рахунок збільшення або зменшення потужностей самих нод. Таким чином, клієнт має можливість гнучко керувати обсягами обчислювальних ресурсів кластера без розгортання нового для перенесення туди робочих навантажень.

Cloud API надає більше свободи та гнучкості у налаштуванні кластера. Адміністратори організації можуть редагувати розмір кластера, підключення persistent volumes, змінювати сховище існуючого кластера та робити тонке налаштування компонентів в реальному часі.

VMware Tanzu пропонує безшовну інтеграцію Kubernetes із середовищем vSphere 7.0, що дає можливість взаємодії між віртуальними машинами та контейнерами на рівні екосистеми VMware. Це значно полегшує міграцію вже існуючих організацій, що використовують Kubernetes, в екосистему VMware.

Створення та підключення спільного сховища всередині кластеру для всіх робочих нод також спрощено завдяки спеціалізованим утилітам для адміністрування Kubernetes. Таке рішення може бути корисним за умови, коли декілька pod’ів чи сервісів звертаються до ресурсів, що зберігаються на таких сховищах (persistent volume), яке можна відключити та додати в інший кластер.

Чому Broadcom продовжує інвестувати у Tanzu?

  • 1000+ середовищ Kubernetes використовують Tanzu для FinOps на >$1млрд і >1 exaB БД клієнтів;
  • 1 млн+ додатків на платформі Tanzu — критично важливі в різних галузях;
  • Провідні організації випускають нове ПЗ від 4 000 до 18 000 разів на рік;
  • Tanzu як складова бізнес-інновацій. Успішне розгортання ПЗ потребує безлічі інструментів і технологій, але в Tanzu розробник бачить лише набір команд;
  • Tanzu допомагає ефективно керувати програмами з точки зору стабільності, безпеки, масштабу, продуктивності та вартості.

Хоча Tanzu працює в усіх хмарах, Broadcom продовжує інвестувати в удосконалення та інтеграцію, які роблять Tanzu найкращою платформою для сучасних програм на VMware Cloud Foundation (VCF). Платформа Tanzu є ідеальним доповненням до приватної хмари, оскільки вона дозволяє створювати та розгортати програми за дні й тижні, а не за місяці чи роки.

VMware Tanzu дає можливість компаніям, їх командам розробників додатків і платформам розробляти, використовувати та оптимізувати цінне програмне забезпечення — швидко, безперебійно та в різноманітних середовищах.

Інші статті

Відгуки

Review logo

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

Review logo

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

Review logo

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.