Публічна хмара

Atman Cloud

З усього списку послуг, що надаються ЦОД Atman ми використовуємо хмарну обчислювальну систему моделі VPC (Virtual Private Cloud), як автономну послугу або доповнення до послуг колокації або виділених серверів. Atman Cloud - це хмара, засноване на технологічній екосистемі OpenStack, яка забезпечує ресурси для збереження даних і обчислювальної потужності.

Оберіть конфігуарцію серверу:

vCPU 1

RAM 1 GB

HDD --

SSD --

12.5

EUR


Сервіс Atman Cloud можна використовувати як:
 • Базове розташування для роботи з даними
 • Центр аварійного відновлення
 • Гнучке керування ресурсами за запитом

Переваги:

 • Спрощене управління

  Клієнт отримує просту угоду з чіткими правилами. Ми прив'язуємося до суворого SLA, тому клієнти можуть очікувати найвищу якість. Ми гарантуємо відсутність обмеження апаратних ресурсів. Процедура зміни елементів інфраструктури максимально спрощена і виконується в кілька кліків.

 • Контроль витрат

  Платежі за послугу можуть здійснюватися як щомісяця (абонентська плата) так і за конкретно спожиті ресурси (PAYG). Незалежно від варіанту оплати, достатньо контролювати кілька параметрів. Клієнти Atman Cloud здатні передбачити і планувати свої витрати навіть в нестабільних умовах.

 • Скорочення загальних витрат на інфраструктуру

  Клієнти не несуть капітальних витрат, не повинні купувати запасні частини та можуть забути про основні витрати на серверні приміщення: площа, енергопостачання, охолодження, фізична безпека - все це забезпечує Atman Cloud. Навпаки, клієнти можуть розраховувати не тільки на привабливі ціни на ресурси, але і на безліч інших вбудованих додаткових інструментів, які вони отримують в пакеті послуг.

 • Безпека даних

  В просторі зберігання даних використовується потрійна реплікація. Фізичний збій на диску або інші інциденти абсолютно не мають відношення до клієнтів, тому що не впливають на безпеку даних.
  Atman Cloud - це польська хмара, що розташована в одному з центрів обробки даних у Варшаві. Клієнти підписують Договір з компанією Хостпарк, таким чином забезпечуючи дії відповідно до чинного законодавства ЄС та нормативними документами.

 • Ефективність в IT-проектах

  Час, необхідний ІТ-відділу клієнта для підготовки і доставки інфраструктури сервера користувачам значно скорочується. Розмір ресурсів і наявність необхідних інструментів більше не є обмеженням. Витрати стають гнучким компонентом, який може бути запланований, а ІТ-відділ сприймається в компанії, як динамічний та інноваційний підрозділ.

Отзывы

На протяжении нескольких лет сотрудничаем с компанией Hostpark. Очень довольны слаженной работой! Компания всегда предоставляет качественные услуги и предлагает выгодные условия. Техподдержка быстро реагирует на запросы, если нужно, проводит консультации и разъяснения. Если возникают технические вопросы, специалисты все оперативно решают! Можем смело рекомендовать!

Директор ООО "Астелит"
Михаил Савинов

Нам доверяют

Остались вопросы?

Задайте их нам и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

Связаться с нами