Публічна хмара

Atman Cloud

З усього списку послуг, що надаються ЦОД Atman ми використовуємо хмарну обчислювальну систему моделі VPC (Virtual Private Cloud), як автономну послугу або доповнення до послуг колокації або виділених серверів. Atman Cloud - це хмара, заснована на технологічній екосистемі OpenStack, яка забезпечує ресурси для збереження даних і обчислювальної потужності.

Image

Переваги:

 • Спрощене управління

  Клієнт отримує просту угоду з чіткими правилами. Ми прив'язуємося до суворого SLA, тому клієнти можуть очікувати найвищу якість. Ми гарантуємо відсутність обмеження апаратних ресурсів. Процедура зміни елементів інфраструктури максимально спрощена і виконується в кілька кліків.

 • Контроль витрат

  Платежі за послугу можуть здійснюватися як щомісяця (абонентська плата) так і за конкретно спожиті ресурси (PAYG). Незалежно від варіанту оплати, достатньо контролювати кілька параметрів. Клієнти Atman Cloud здатні передбачити і планувати свої витрати навіть в нестабільних умовах.

 • Скорочення загальних витрат на інфраструктуру

  Клієнти не несуть капітальних витрат, не повинні купувати запасні частини та можуть забути про основні витрати на серверні приміщення: площа, енергопостачання, охолодження, фізична безпека - все це забезпечує Atman Cloud. Навпаки, клієнти можуть розраховувати не тільки на привабливі ціни на ресурси, але і на безліч інших вбудованих додаткових інструментів, які вони отримують в пакеті послуг.

 • Безпека даних

  В просторі зберігання даних використовується потрійна реплікація. Фізичний збій на диску або інші інциденти абсолютно не мають відношення до клієнтів, тому що не впливають на безпеку даних.
  Atman Cloud - це польська хмара, що розташована в одному з центрів обробки даних у Варшаві. Клієнти підписують Договір з компанією Хостпарк, таким чином забезпечуючи дії відповідно до чинного законодавства ЄС та нормативними документами.

 • Ефективність в IT-проектах

  Час, необхідний ІТ-відділу клієнта для підготовки і доставки інфраструктури сервера користувачам значно скорочується. Розмір ресурсів і наявність необхідних інструментів більше не є обмеженням. Витрати стають гнучким компонентом, який може бути запланований, а ІТ-відділ сприймається в компанії, як динамічний та інноваційний підрозділ.

Відгуки

Review logo

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

Review logo

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

Review logo

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Блог

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.