DRaaS (Disastery Recovery as a Service)

Центр аварійного відновлення даних (DRaaS)

  
  

В залежності від потреби клієнта ЦОД надає кілька варіантів аварійного відновлення:

  

Колокація як базовий сервіс.

  

Добре відомий продукт на ринку, але в разі використання сервісу в якості DRaaS він часто додатково оснащується каналами зв’язку між основним і резервним майданчиками. У цій конфігурації відстань між двома майданчиками є важливою. Підприємства та організації банківської і страхової сфери в силу нормативних обмежень не можуть використовувати послугу DRaaS в загальнодоступних хмарних обчисленнях, тому колокація – найкращий вибір для таких клієнтів.

  

Хмарні рішення

  

DRaaS з використанням публічної або приватної хмари призначений для компаній, які шукають резервні ресурси з простим управлінням. Немає необхідності зв’язуватися з центрами обробки даних, використовуючи виділені телекомунікаційні лінії, або наймати фахівців, які обслуговують ІТ-інфраструктуру. Рішення має низький вхідний бар’єр та здатність запускатися практично миттєво. Його недоліком є ​​те, що не всі сценарії резервування можуть бути реалізовані, в той час як з більш складними системами (особливо застарілими) архітектура повинна бути перебудована. Може також виявитися, що таким чином ви зможете захистити тільки частину процесів резервування даних. У більшості випадків публічна хмара є гарним вибором. І для резервного копіювання важливих даних, ймовірно, не існує кращого рішення, якщо ми візьмемо до уваги гнучкість і фінансові витрати, які повинні бути задіяні для його використання.

  

Ті клієнти, які очікують більш індивідуального підходу, з більшою ймовірністю оберуть приватну хмару, що представляє собою індивідуальне рішення, підготовлене для забезпечення вельми специфічних вимог. Для таких клієнтів оренда виділених серверів також є хорошим рішенням.

  

Гібридне рішення

  

Це рішення, яке передбачає використання комбінованого резервування за допомогою різних сервісів нашого дата центру.

Отзывы

На протяжении нескольких лет сотрудничаем с компанией Hostpark. Очень довольны слаженной работой! Компания всегда предоставляет качественные услуги и предлагает выгодные условия. Техподдержка быстро реагирует на запросы, если нужно, проводит консультации и разъяснения. Если возникают технические вопросы, специалисты все оперативно решают! Можем смело рекомендовать!

Директор ООО "Астелит"
Михаил Савинов

Нам доверяют

Остались вопросы?

Задайте их нам и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

Связаться с нами