DRaaS (Disastery Recovery as a Service)

Центр аварійного відновлення даних (DRaaS)

  
  

В залежності від потреби клієнта ЦОД надає кілька варіантів аварійного відновлення:

  

Колокація як базовий сервіс.

  

Добре відомий продукт на ринку, але в разі використання сервісу в якості DRaaS він часто додатково оснащується каналами зв’язку між основним і резервним майданчиками. У цій конфігурації відстань між двома майданчиками є важливою. Підприємства та організації банківської і страхової сфери в силу нормативних обмежень не можуть використовувати послугу DRaaS в загальнодоступних хмарних обчисленнях, тому колокація – найкращий вибір для таких клієнтів.

  

Хмарні рішення

  

DRaaS з використанням публічної або приватної хмари призначений для компаній, які шукають резервні ресурси з простим управлінням. Немає необхідності зв’язуватися з центрами обробки даних, використовуючи виділені телекомунікаційні лінії, або наймати фахівців, які обслуговують ІТ-інфраструктуру. Рішення має низький вхідний бар’єр та здатність запускатися практично миттєво. Його недоліком є ​​те, що не всі сценарії резервування можуть бути реалізовані, в той час як з більш складними системами (особливо застарілими) архітектура повинна бути перебудована. Може також виявитися, що таким чином ви зможете захистити тільки частину процесів резервування даних. У більшості випадків публічна хмара є гарним вибором. І для резервного копіювання важливих даних, ймовірно, не існує кращого рішення, якщо ми візьмемо до уваги гнучкість і фінансові витрати, які повинні бути задіяні для його використання.

  

Ті клієнти, які очікують більш індивідуального підходу, з більшою ймовірністю оберуть приватну хмару, що представляє собою індивідуальне рішення, підготовлене для забезпечення вельми специфічних вимог. Для таких клієнтів оренда виділених серверів також є хорошим рішенням.

  

Гібридне рішення

  

Це рішення, яке передбачає використання комбінованого резервування за допомогою різних сервісів нашого дата центру.

Відгуки

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.

Зв'язатись з нами