Cloud Connect

Atman Cloud Connect Це служба передачі даних, яка з’єднує інфраструктуру клієнта з інфраструктурою постачальника хмарних послуг, використовуючи безпечне з’єднання, повністю ізольованого від інтернету і з хорошою продуктивністю SLA.

В Cloud Connect ви можете отримати виділений канал до ресурсів 3-х найбільших світових постачальників загальнодоступних публічних хмар (Amazon, Google, Microsoft) в будь-якому регіоні.

Cloud Connect scheme

Переваги

  • Поєднання безпеки обробки даних в локальній інфраструктурі з гнучкістю та високою доступністю найбільших світових постачальників хмарних обчислень.
  • Виділене з’єднання дозволяє не використовувати загальнодоступну мережу інтернет для передачі даних, що в результаті:
    • Збільшує безпеку.
    • Знижує вартість передачі даних і економить дорогий трафік публічних хмар.
  • Можливість створення розосередженої архітектури Disaster Recovery з повною геонадлишковістю.
  • Можливість побудови багатохмарних рішень.

Відгуки

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.

Зв'язатись з нами