L2 канали / IP-транзит

Канал передачі даних L-2

Високоякісна мережа Ethernet:

Ми пропонуємо високоякісні послуги передачі даних на власних великих оптоволоконних мережах адаптованих до потреб клієнтів, як можливість розширення пропонованих рішень, відповідних міжнародним стандартам, використовуючи як власні ресурси, так і можливості субпідрядників Atman. Це створює привабливу альтернативу традиційним послугам передачі даних.

Ми підготували послуги, які відповідають рекомендаціям MEF, як служби доступу між призначеними для користувача мережами, так і агреговані канали передачі даних.

Гнучкість і масштабованість:

Широкий діапазон пропускної здатності мережі забезпечує ефективність протягом всього життєвого циклу сервісу і простоту його зміни. У більшості випадків налаштування сервісу вимагає тільки зміну параметрів без будь-яких змін інфраструктури. Послуга E-Line підходить для таких додатків, як:

  • Доступ точка – точка
  • Консолідація внутрішніх мереж клієнтів
  • Безперервність бізнесу / аварійне відновлення
  • Хмарні додатки корпоративного класу
  • Розподілені мережі зберігання даних
  • VoIP
  • Потокове / інтерактивне відео
  • VPN рівня 2 для ІТ-інфраструктури
Гарантована якість:

Угода про рівень обслуговування охоплює гарантії доступності, а також основні технічні характеристики – втрата пакетів, затримка, TTR.

Звіти обробляються мережевим операційним центром (NOC) відповідно до процедури надання звітів і ескалації, викладеної в Угоді. Звіти приймаються 24/7.

Технічний опис:

Послуга L-2 заснована на мережі MPLS. Цей тип сервісу забезпечує симетричну смугу пропускання даних Ethernet, переданих в будь-якому напрямку між двома користувальницькими мережами, з гарантією продуктивності відповідно до SLA. L-2 підтримує смуги з різними пропускними здатностями від 10 Мбіт/с і до Nx 10 Гбіт/с.

Приватна мережа Ethernet (EPL):

Сервіс EPLвикористовує point-to-point віртуальне Ethernet з’єднання між двома виділеними користувальницькими мережами і забезпечує високий ступінь прозорості для сервіс фреймів між взаємопов’язаними користувальницькими мережами так, що заголовок і корисне навантаження сервіс фрейма ідентичні як в вихідному, так і в цільовому сервіс фреймі користувальницької мережі при доставці.

Віртуальна приватна мережа (EVPL):

EVPL дозволяє розділяти канал в призначеній для користувача мережі заснований на 802.1q тегах. ця можливість дозволяє мати більше, ніж одне віртуальне Ethernet з’єднання (EVC) всередині однієї користувальницької мережі, що неможливо при використанні EPL. EVPL не дає таку ж прозорість сервісних фреймів, як EPL, що дозволяє направляти сервісні фрейми до різних EVC всередині однієї користувальницької мережі.

IP транзит

IP-транзит забезпечує клієнтам доступ до мереж світових провайдерів першого рівня за допомогою сучасних оптичних мереж передачі даних, при цьому використовується тільки високопродуктивне обладнання відомих брендів.
«ХостПарк Груп» надає для інтернет провайдерів і операторів зв’язку послуги з транзиту IP трафіку (IP Global Transit).

Ми даємо можливість нашим клієнтам реалізувати технічну послугу «IP-транзит» в будь-якій точці нашої мережі. Ми гарантуємо пропускну здатність, що не має обмеження по трафіку і Вашу впевненість в дійсно якісному сервісі.

Постійна технічна підтримка, оперативне реагування на розриви зв’язку без свят та вихідних.

Наша компанія пропонує канали від 100 Мбіт/с до Nx10 Гб/c.

Інформація про реальне навантаження наших магістралей завжди знаходиться у відкритому доступі.

За особливої ​​необхідності, наша компанія готова надати канали для тестування перед укладенням договору про співпрацю.

Відгуки

Review logo

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

Review logo

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

Review logo

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Блог

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.