Приватна хмара VMware

VMware Cloud

Замовляючи послугу «Приватне Хмара VMware» від Hostpark Ви отримуєте захист даних та надійність для свого бізнесу. Завдяки ліцензійному продукту від VMware та якості датацентру Atman ми гарантуємо найвищу якість та кваліфіковану підтримку 24/7.

Хмара VMware

Зберігайте свої дані в ЄС

Дані є найважливішою частиною будь-якої компанії. Наш центр обробки даних найвищого рівня гарантує, що ваші дані будуть захищені. Ми допомагаємо вам бути попереду всіх, коли йдеться про суворі правила обробки даних, таких як GDPR, DCOS , ISO та ін.

TELIA, TATA, DE-CIX, LIM, Thinx IX, Giganet

Маючи доступ до ключових точок обміну трафіку, ви можете використовувати хмарні технології для робочих навантажень із будь-якої точки світу. Також за допомогою нашої мережі ми побудуємо L 2 канал, для захищеного обміну інформацією між Вашим офісом та хмарою.

Технічна підтримка 24/7

Індивідуальний підхід та виділений менеджер підвищить результат взаємодії під час реалізації проекту. А висококваліфіковані та сертифіковані технічні фахівці на різному рівні допоможуть вирішити будь-яке завдання.

Ваші ресурси у надійних руках

Ми серйозно ставимося до безпеки. Кампус датацентрів Atman технічно відповідає рівню Tier III + і має ряд сертифікацій, таких як: EPI-DCOS , ISO 9001:2015 , ISO/IEC 27001:2013 (BSI). Також успішно щорічно проходить технічні та менеджмент аудити найбільших світових компаній-клієнтів.

Швидкість, надійність, доступність

Завдяки розгалуженій мережі та мережевому обладнанню ключових вендерів ми надаємо доступ до даних з мінімальною затримкою (наприклад , ping Київ-Варшава 13 мс). Це дозволяє створювати гібридні, приватні чи публічні хмарні рішення із високою продуктивністю.

Все під контролем

Hostpark вимогливо підходить до контролю та обслуговування інфраструктури, та постійно відстежує актуальність та справність хмарних компонентів. Наш процес управління потужністю враховує органічне зростання, прогнозоване зростання клієнтами та відповідну зарезервовану потужність на випадок непередбаченого використання.

Віддалений доступ до порталу керування

У безпечному віддаленому доступі використовуються схвалені професіоналами технології віртуальної приватної мережі (VPN) та архітектурний патерн DMZ, тому можна безпечно підключатися до порталу управління хмарної інфраструктури.

Знайомий інтерфейс VMware

Якщо ви знайомі з VMware , ви можете швидко приступити до роботи з порталом VMware Cloud Director. Власний портал управління забезпечує повну можливість самообслуговування для керування віртуальними машинами, сховищем та мережею з додатковими параметрами, пов'язаними із забезпеченням безпеки та підключення.

Почніть плавну цифрову діджиталізацію

Безшовна кросплатформність для міграції будь-якого виду середовища. VMware від Hostpark пропонує ті ж функції та можливості, що й ваші чинні рішення, тому ви можете легко переносити ресурси компанії. VMware від Hostpark надає розширені можливості самообслуговування за допомогою API для віртуальних ЦОД, віртуальних машин, сховищ та мереж.

Індивідуальні параметри

На відміну від звичайних віртуальних машин, мігруючи в хмару, Ви отримуєте можливість контролювати та змінювати витрати на інфраструктуру виходячи і поточних потреб. Більше того, тепер Вам потрібно платити лише за те, що ви використовуєте. VMware від Hostpark пропонує гнучкі варіанти хмарної інфраструктури для забезпечення правильного балансу ЦП та ОЗУ для підтримки Ваших робочих навантажень.

Групове використання ВМ у віртуальному ЦОД

Використовуйте обчислювальні ресурси, групуючи програми та схожі віртуальні машини (VMs) в одному віртуальному контейнері (vApps). Віртуальні машини в одному віртуальному контейнері матимуть однакові характеристики робочого навантаження і матимуть доступ до тих самих ресурсів, таких як мережева інфраструктура, сховище та зовнішнє підключення.

Тримайте важливі програми в мережі

vROPs забезпечує більш глибокий моніторинг ваших середовищ із запобіжним моніторингом продуктивності, плануванням ємності та правильним вибором робочих навантажень. Вартість цієї послуги Ви можете уточнити у нашого менеджера.

Створюйте стійкі до цифрових трансформацій ІТ сервіси

Забезпечте необхідний рівень відмовостійкості для своїх ресурсів за допомогою варіантів резервного копіювання (Backup) та аварійного відновлення як послуги (DRaaS). Скористайтеся перевагами продуктів захисту даних VMware, поєднуючи економічно вигідне хмарне сховище з власною інфраструктурою для забезпечення стійкості до ІТ будь-яких обсягів.

Технологія мікросегментації в NSX-T

Hostpark за допомогою продукту NSX-T використовує технологію мікросегментації для створення більш безпечних зон, які ізолюють кожну окрему середу від зовнішніх загроз, використовуючи функції розподілених міжмережевих екранів і розподіленого логічного маршрутизатора.

Платіть лише за те, що використовуєте

Хоча обладнання працює 24/7 днів, 365 днів на рік, швидше за все, Вам потрібно буде підтримувати роботу більшості Ваших програм лише частину цього часу. Скористайтеся перевагами оплати в міру використання (PAYG) та покращеною доступністю програм при переході в хмару.

Модель ліцензування VMware (VLS) тепер доступна

Hostpark надає можливість ліцензування за схемою VMware Ліцензія Service (оренда ліцензій). Обговоріть із нашим відділом продажів, як можна скоротити витрати на Вашу інфраструктуру до 25%, переключившись на модель передплати VLS.

Немає мінімальних зобов'язань

Ми завжди закликали компанії починати з малого, але розпочати вже сьогодні. Ми дуже добре знаємо, що спробувати - значить повірити, тому ми раді перенести додатки будь-якого розміру в безпечне середовище. Цифрова трансформація – це марафон, а не спринт.

Жодних прихованих платежів

На відміну від багатьох постачальників хмарних послуг Hostpark не стягує плату за вхідний/вихідний трафік, а також за запити до баз даних. Це дозволяє виставляти рахунки на основі фактичного споживання без прихованих платежів.

Відгуки

Review logo

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

Review logo

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

Review logo

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Блог

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.