AntiDDos

Програмне рішення Red Guardian ефективно захищає доступ до ваших ресурсів від об’ємних DDoS атак. Не рахуйте збитків, не виправдовуйтесь перед клієнтами Дійте професійно!

Effective protection

Ефективний захист
 • Захист мережі від об’ємних атак
 • Захист ваших бізнес процесів
 • Захист від фінансових і репутаційних втрат

Reliable, efficient operation

Надійна, ефективна робота
 • Швидкий час відгуку
 • Автоматичне виявлення атаки
 • Усунення людського фактору
 • Високопродуктивна операторська платформа

Simple service management

Просте управління послугою
 • Управління послугою через Портал Клієнта
 • Швидка зміна схеми захисту
 • Онлайн доступ до статистики та звітів
 • Сповіщення про інциденти

Fast implementation

Швидка реалізація
 • Запуск протягом 7 робочих днів
 • Виділена команда під проект

Predefined protection schemes

Зумовлені схеми захисту
 • 3 схеми з різною чутливістю
 • Порогові значення, що визначаються параметрами bps і pps для цільової IP-адреси
 • Правила очищення і фільтрації

Compatibility

Сумісність
 • Початково працює з такими сервісами, як: Atman Cloud, Business Internet, Виділені сервери

Що таке DDoS атаки

і чому вони такі небезпечні для вас?

DDoS (Distributed Denial of Service або розподілена відмова в обслуговуванні) це атака, здійснювана одночасно з багатьох комп’ютерів та / або заражених IoT-пристроїв (наприклад, камер) на комп’ютерні системи постачальників контенту та інтернет-послуг. Вона специфічна, тому що її не можна відрізнити від звичайного трафіку класичними системами безпеки. Така атака полягає в насиченні запитами клієнтських ресурсів (наприклад, інтернет-з’єднань), тому в цілях забезпечення безпеки важливо розпізнати і зупинити атаку на рівні інфраструктури оператора зв’язку (наприклад, Atman), здатного приймати і нейтралізовувати атаку, яка потенційно дуже небезпечна для кінцевого користувача сервісу.

DDoS-атаки існують вже давно, але їх форма стає все більш і більш просунутою. В даний час така атака може бути замовлена ​​ким завгодно, тому що їх доступність і ціна не є перешкодою. Це один з найпоширеніших способів зловмисного блокування веб-сайтів і веб-систем.

Для підприємства, яке надає онлайн-сервіси, втрати пов’язані з перевантаженими серверами і каналами доступу, обмежуються не тільки неможливістю обслуговувати клієнтів під час атаки, а також призводять до фінансових і репутаційних втрат, втрати довіри або до потенційного конфлікту всередині організації. Захист від DDoS-атак став таким же важливим, як захист ІТ-ресурсів від хакерів і комп’ютерних вірусів.

Інфраструктурна та операційна модель

Рішення базується на апаратних і програмних компонентах. До апаратних компонентів відносяться датчик і скраббер, які встановлюються в центрах обробки даних Atman.

Реакція на аномалію – запускається фільтр і трафік атакованого хоста перенаправляється на скраббер для пом’якшення атаки DDoS. Відфільтрований трафік відправляється назад клієнту по його основному каналу.

 

Якщо пороги безпеки перевищені, оператор може активувати “black hole”, щоб гарантувати, що інфраструктура клієнта буде на 100% відокремлена від джерел атаки.

 

Відгуки

Review logo

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

Review logo

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

Review logo

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Блог

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.