Колокація в Україні

Колокація

Послуга "Колокація" в Україні - це можливість розташувати ваше обладнання в одному з кращих дата-центрів України. Дана послуга дозволить захистити ваші дані та максимально полегшить роботу з серверним обладнанням.

Оберіть країну

Оберіть конфігуарцію серверу:

Кількість юнітів: 1

Додаткова потужність: 0 Вт

Додатково:

Додатково 1Гбіт/с включення

Дод. 1U для мережевого обладнання

Кількість юнітів: 1
Потужність:350 Вт

350

100 Мбіт/с включено у вартість

UAH
Замовивши тарифний план Ви отримаєте:
  • Розташування в одному з кращих дата-центрів України
  • Конкурентні ціни.
  • Тарифні плани для різної кількості обладнання.
  • Відсутність разових платежів та доплати за електроживлення при по-юнітному розташуванні.
  • Безкоштовне підключення IP-KVM та сервіс “віддалених рук”.

Переваги:

  • Швидко запустити новий сервіс або бізнес переводячи CAPEX в OPEX
  • Надійні канали зв'язку та Ethernet-підключення до 10 Гбіт/с
  • Support 24/7 та цілодобовий доступ контактних осіб до обладнання

Відгуки

Протягом декількох років співпрацюємо з компанією Hostpark. Дуже задоволені злагодженою роботою! Компанія завжди надає якісні послуги та пропонує вигідні умови. Техпідтримка швидко реагує на запити, якщо потрібно, проводить консультації та роз'яснення. Якщо виникають технічні питання, спеціалісти оперативно все вирішують! Можемо сміливо рекомендувати!

З повагою,
Директор ТОВ "Астелит"
Михайло Савінов

AVA Group рекомендує компанію Hostpark, як надійного партнера, перевіреного часом. Ви завжди стоїте на захисті інтересів свого клієнта, і це не може не радувати. Бажаємо вам розвитку та процвітання!

З повагою,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг» висловлює подяку ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» за успішну реалізацію проекту з впровадження нового хостингу віртуальної інфраструктури на базі дата центру Atman. За три роки співпраці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» проявили себе як експерти у своїй сфері, в проектах були задіяні сертифіковані інженери та кваліфіковані технічні спеціалісти. Фахівці ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» активно брали участь в проектуванні, побудові інфраструктури згідно з вимогами проекту, у розвитку та розширенні дата центру, у активному його супроводі. Інженерна підтримка в самому дата центрі надавалося своєчасно та на відповідному професійному рівні, впровадження нових потужностей виконувалось максимально якісно та у найкоротші терміни. Хочемо відзначити високий професійний рівень фахівців ТОВ «ХОСТ ПАРК ГРУП» та подякувати за оперативне та якісне виконання проекту. Всі роботи виконані в повному обсязі відповідно до договірних зобов’язань і технічного завдання та з дотриманням строків. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
Директор департаменту розвитку та підтримки бізнесу
ТОВ "СІЕФДЖИ Трейдінг"
Чернявський В. Ю.

Нам довіряють

Залишились питання?

Спитайте нас і наші менеджери зв’яжуться з Вами в найближчий час.

Зв'язатись з нами