Приватна хмара VMware

VMware Cloud

Замовляючи послугу «Приватна Хмара VMware» від Hostpark Ви отримуєте захист даних та надійність для свого бізнесу. Завдяки ліцензійному продукту від VMware та якості датацентру Atman ми гарантуємо найвищу якість та кваліфіковану підтримку 24/7.

Хмара VMware

Зберігайте свої дані в ЄС

Дані є найважливішою частиною будь-якої компанії. Наш центр обробки даних найвищого рівня гарантує, що ваші дані будуть захищені. Ми допомагаємо вам бути попереду всіх, коли йдеться про суворі правила обробки даних, таких як GDPR, DCOS , ISO та ін.

TELIA, TATA, DE-CIX, LIM, Thinx IX, Giganet

Маючи доступ до ключових точок обміну трафіку, ви можете використовувати хмарні технології для робочих навантажень із будь-якої точки світу. Також за допомогою нашої мережі ми побудуємо L 2 канал, для захищеного обміну інформацією між Вашим офісом та хмарою.

Технічна підтримка 24/7

Індивідуальний підхід та виділений менеджер підвищить результат взаємодії під час реалізації проекту. А висококваліфіковані та сертифіковані технічні фахівці на різному рівні допоможуть вирішити будь-яке завдання.

Ваші ресурси у надійних руках

Ми серйозно ставимося до безпеки. Кампус датацентрів Atman технічно відповідає рівню Tier III + і має ряд сертифікацій, таких як: EPI-DCOS , ISO 9001:2015 , ISO/IEC 27001:2013 (BSI). Також успішно щорічно проходить технічні та менеджмент аудити найбільших світових компаній-клієнтів.

Швидкість, надійність, доступність

Завдяки розгалуженій мережі та мережевому обладнанню ключових вендерів ми надаємо доступ до даних з мінімальною затримкою (наприклад , ping Київ-Варшава 13 мс). Це дозволяє створювати гібридні, приватні чи публічні хмарні рішення із високою продуктивністю.

Все під контролем

Hostpark вимогливо підходить до контролю та обслуговування інфраструктури, та постійно відстежує актуальність та справність хмарних компонентів. Наш процес управління потужністю враховує органічне зростання, прогнозоване зростання клієнтами та відповідну зарезервовану потужність на випадок непередбаченого використання.

Віддалений доступ до порталу керування

У безпечному віддаленому доступі використовуються схвалені професіоналами технології віртуальної приватної мережі (VPN) та архітектурний патерн DMZ, тому можна безпечно підключатися до порталу управління хмарної інфраструктури.

Знайомий інтерфейс VMware

Якщо ви знайомі з VMware , ви можете швидко приступити до роботи з порталом VMware Cloud Director. Власний портал управління забезпечує повну можливість самообслуговування для керування віртуальними машинами, сховищем та мережею з додатковими параметрами, пов'язаними із забезпеченням безпеки та підключення.

Почніть плавну цифрову діджиталізацію

Безшовна кросплатформність для міграції будь-якого виду середовища. VMware від Hostpark пропонує ті ж функції та можливості, що й ваші чинні рішення, тому ви можете легко переносити ресурси компанії. VMware від Hostpark надає розширені можливості самообслуговування за допомогою API для віртуальних ЦОД, віртуальних машин, сховищ та мереж.

Індивідуальні параметри

На відміну від звичайних віртуальних машин, мігруючи в хмару, Ви отримуєте можливість контролювати та змінювати витрати на інфраструктуру виходячи і поточних потреб. Більше того, тепер вам потрібно платити лише за те, що ви використовуєте.VMware від Hostpark пропонує гнучкі варіанти хмарної інфраструктури для забезпечення правильного балансу ЦП та ОЗУ для підтримки ваших робочих навантажень.

Групове використання ВМ у віртуальному ЦОД

Використовуйте обчислювальні ресурси, групуючи програми та схожі віртуальні машини (VMs) в одному віртуальному контейнері (vApps). Віртуальні машини в одному віртуальному контейнері матимуть однакові характеристики робочого навантаження і матимуть доступ до тих самих ресурсів, таких як мережева інфраструктура, сховище та зовнішнє підключення.

Тримайте важливі програми в мережі

vROPs забезпечує більш глибокий моніторинг ваших середовищ із запобіжним моніторингом продуктивності, плануванням ємності та правильним вибором робочих навантажень. Вартість цієї послуги Ви можете уточнити у нашого менеджера.

Створюйте стійкі до цифрових трансформацій ІТ сервіси

Забезпечте необхідний рівень відмовостійкості для своїх ресурсів за допомогою варіантів резервного копіювання (Backup) та аварійного відновлення як послуги (DRaaS). Скористайтеся перевагами продуктів захисту даних VMware, поєднуючи економічно вигідне хмарне сховище з власною інфраструктурою для забезпечення стійкості до ІТ будь-яких обсягів.

Технологія мікросегментації в NSX-T

Hostpark за допомогою продукту NSX-T використовує технологію мікросегментації для створення більш безпечних зон, які ізолюють кожну окрему середу від зовнішніх загроз, використовуючи функції розподілених міжмережевих екранів і розподіленого логічного маршрутизатора.

Платіть лише за те, що використовуєте

Хоча обладнання працює 24/7 днів, 365 днів на рік, швидше за все, вам потрібно буде підтримувати роботу більшості ваших програм лише частину цього часу. Скористайтеся перевагами оплати в міру використання (PAYG) та покращеною доступністю програм при переході в хмару.

Модель ліцензування VMware (VLS) тепер доступна

Hostpark надає можливість ліцензування за схемою VMware Ліцензія Service (оренда ліцензій). Обговоріть із нашим відділом продажів, як можна скоротити витрати на Вашу інфраструктуру до 25%, переключившись на модель передплати VLS.

Немає мінімальних зобов'язань

Ми завжди закликали компанії починати з малого, але розпочати вже сьогодні. Ми дуже добре знаємо, що спробувати - значить повірити, тому ми раді перенести додатки будь-якого розміру в безпечне середовище. Цифрова трансформація – це марафон, а не спринт.

Жодних прихованих платежів

На відміну від багатьох постачальників хмарних послуг Hostpark не стягує плату за вхідний/вихідний трафік, а також за запити до баз даних. Це дозволяє виставляти рахунки на основі фактичного споживання без прихованих платежів.

Отзывы

На протяжении нескольких лет сотрудничаем с компанией Hostpark. Очень довольны слаженной работой! Компания всегда предоставляет качественные услуги и предлагает выгодные условия. Техподдержка быстро реагирует на запросы, если нужно, проводит консультации и разъяснения. Если возникают технические вопросы, специалисты все оперативно решают! Можем смело рекомендовать!

С уважением,
Директор ООО "Астелит"
Михаил Савинов.

AVA Group рекомендует компанию Hostpark, как надежного пратнера, проверенного временем. Вы всегда стоите на защите интересов своего клиента и это не может не радовать. Желаем вам развития и процветания!

С уважением,
Президент AVA Group
Максим Шевчук

ООО "СИЭФДЖИ Трейдинг" выражает благодарность ООО "ХОСТ ПАРК ГРУП" за успешную реализацию проекта с внедрением нового хостинга виртуальной инфраструктуры на базе дата центра Atman. За три года сотрудничества ООО "ХОСТ ПАРК ГРУП" проявили себя как эксперты в своей сфере, в проектах были задействованы сертифицированные инженеры и квалифицированные специалисты. Професионалы ООО "ХОСТ ПАРК ГРУП" активно принимали участие в проектировании, построении инфраструктуры соответственно требованиям проекта, в развитии и расширении дата центра, в активном его сопровождении. Инженерная поддержка в самом дата центре оказывалась своевременно и на соответственном професиональном уровне, внедрение новых мощностей происходило качественно и в максимально короткие сроки. Хотим отметить высокий професионализм специалистов ООО "ХОСТ ПАРК ГРУП" и поблагодарить за оперативное и качественное исполнение проекта. Все работы выполнены в полном объеме согласно договорных обязательств и технического задания, а также согласно сроков. Надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

С уважением,
Директор департамента развития и поддержки бизнеса
ООО "СИЭФДЖИ Трейдинг"
Чернявський В. Ю.

Остались вопросы?

Задайте их нам и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

Связаться с нами